The Assassins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twinstar
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ako sme vlastne vznikli

Goto down 
AutorZpráva
lnSlevin
Guild Master
Guild Master



Posts : 11
Forum Golds : 518360
Join date : 16. 02. 10

Ako sme vlastne vznikli Empty
PříspěvekPředmět: Ako sme vlastne vznikli   Ako sme vlastne vznikli EmptySun 21 Feb - 16:45

Takže vitajte v guilde The Assassins. Smile

Naša guilda vznikla, neviem presne ale niekedy v septembri az oktobri 2009 a rozpoviem vam akym sposobom:
Ja lnSlevin som sa asi po tristvrte roku a na konci leta, ked zacala skola rozhodol ze zacnem zas hrat wow. Ale na serveri kde nebolo nikoho znameho ma to nebavilo, tak som siel na Twin. Very Happy A zacal som expit svojho druida, ako inak. Tento krat som vsak siel ferala a nie balance.

A po par dnoch som na Twine zacal stretat zname a znamejsie nicky. A nakoniec ma oslovil, alebo ja jeho neviem uz Very Happy Ondrik. Tak sme si pisali, a ze sme boli v guildach, ale nijake sa nam nepacili.(s Ondrikom sme sa dlhsiu dobu gamersky poznali uz zo sargerasu, co vam poviem, laska na prvy pohlad Very Happy Very Happy Very Happy). A Ondrik mal tak jak ja v plane stvorit vlastnu. No a tak sme sa dohodli a dali sa nato.

Kedze som bol vtedy nadrzany z hry Assassins Creed a velmi ma fascinovalo staroveke spolocenstvo vrahov, ktorí plnili svoje misie vedený tým, ze im majstri dovolia sa po uspesnom splneni misie zhulit hasisom a tak sa dostat do vytuzeneho raja. Pokial uspesne nesplnili misiu, vacsinou tez skoncili v raji, iba ze ne vinou svojich majstrov Very Happy . Ibaze nazov Assassins bol uz obsadeny, tak sme dva dni rozmyslali nad inou alternativou. Mna potom zrazu nenazdajky napadlo "Co tak The Assassins?" Very Happy a BANG bolo to tu. Smile Tak sme zohnali 10 ludi, z toho bolo viac podpisov ako ludi Very Happy, regli guildu a zacali sa rozrastat Smile a rozrastame sa dalej Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Ako sme vlastne vznikli
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Assassins :: The Assassins Mastery :: Guilda-
Přejdi na: